Vestel Su Sebili Temizliği

Su sebilleri temizliği insan sağlığı açısından önem arz eden bir konudur ve asla ihmal edilmemelidir. Suyun kullanımını sağladığımız bu makinelerin pek çok markası mevcuttur. Vestel su sebili de, su sebili markalarındandır ve vestel su sebili temizliği en geç 3 ayda bir mutlaka yaptırılması gereken bir işlemdir. Su sebilleri markaları ne olursa olsun tamamı temizlenebilen ve sağlıklı kullanıma sunulması gereken makinelerdir ve dikkat edilmesi gereken bir konudur. Su sebili temizliği yaptırılmadığı takdir de sebil de yosunlanma meydana gelecektir. Koku ve tat farklılıklarının da belirginleşeceği bu durumlar da bakteri üremesi kaçınılmaz olacaktır. Koliform bakterisi olarak bildiğimiz bu bakteriler kirli sular da çok çabuk üreyen ve arındırılması zor bir çeşittir. Bakterilerin yüksek ateş, ishal, kusma ve bulantı gibi ciddi rahatsızlıklara sebebiyet verdiği bilinmeli ve su sebillerinin bakteri üremesine elverişli hale gelmemesi için uygun ve doğru metotları uygulayabilecek firmalar ile temizlik işlemi gerçekleştirilmelidir. Temizlik işlemlerinde firmanın önemi, en az su sebili temizliği kadar önem teşkil etmektedir. Gerekli yetki belgelerine sahip olmayan firmalar tarafından gerçekleştirilecek olan temizlik, sağlıklı su kullanımı temin etmek isterken tamamen sağlıksız bir ortama maruz kalınmasına sebebiyet verecektir. Firmaların mutlaka Sağlık Bakanlığı izin belgesi olması gerekmektedir. Hijyen ve doğru temizlikten emin olunabilmesi için bu belge mutlaka sorgulanmalıdır. Personel İSG sertifikası iş sağlığı ve güvenliği tarafından verilmiş olan firmalarla çalışılması ve bu sertifikanın sorgulanması gerekmektedir. Sertifika sorgulaması personel kalitesi ve profesyonelliği açısından bilgi sahibi olunmasını sağlayacaktır.

İSO kalite yönetim sistemleri belgesi sorgulanması gereken bir diğer belgedir. Bu belge firmanın, organizasyon ve çalışma planını nasıl yürüteceği, sağlıklı su kullanımı teslimatı için nasıl uygulamalar gerçekleştireceğini bilen ve doğru uygulama ve metotları sağlayacak kalitede ve güvende bir firma olduğunun göstergesidir. Vestel su sebili temizliği işlemlerinizi yaptırmadan önce mutlaka bu belgelerin sorgulanması gerekmektedir. Gerekirse referans bilgisi de talep edilerek firmanın güvenilirliği teyit edilmelidir. Tekdez, Sağlık bakanlığı onaylı, tüm yetki ve kalite belgelerine sahip, personel yetki belgeleri eksiksiz profesyonel bir ekip çalışması ile hizmet vermektedir. Su kirliliğinin ölümcül sonuçlar doğurabildiğinin de bilincinde olarak hizmet vermekte olan firmamız, öncelikle sağlık ve müşteri memnuniyeti odaklı bir hizmet sağlamaktadır. Vestel su sebili temizliği, talepleriniz için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Dilediğiniz takdir de referansları da gönderebilecek olan firmamız ile oluşturduğunuz randevu gününde profesyonel ekibimiz tarafından su sebili temizliği işlemi gerçekleştirilecektir.

Su sebili temizliğinde soğuk, sıcak su hazneleri ve sebilin tüm haznelerinin temizliği ozon ile sağlanacaktır ve yerinde hizmet verilecektir. Temizlikte ozon dışında hiçbir dezenfektan kullanılmamalıdır ve değişik kulaktan doğma duyumlar olan karbonat, tuz gibi temizleme bilgilerine itibar edilmemelidir. Sebillerin alınarak temizlenip teslim edileceğini söyleyen firmalara itibar edilmemelidir. Su sebili temizliği yerinde hizmet verilerek tadım sonrası sağlıklı kullanıma teslim edilmelidir. Su sebilleri temizliğinin bir kez yaptırılması ya da uzun süre aralıklarla yaptırılması bakteri üremesine engel olmayacaktır. Yaşama alanı kirli su olan bakteriler, geçen bu sürelerde çok çabuk çoğalıp üreyebilmektedir. Bu tür problemlere maruz kalmamak ve sağlıklı su kullanımı için temizliğin periyodik olarak düzenli bir şekilde yaptırılması gerekmektedir. Tekdez ekibi olarak sağlıklı kullanıma teslim edilen sebillerin periyodik olarak takibi yapılmakta ve yosunlanma, tat, koku farklılıkları gibi problemlerin yaşanmaması ve bakteri oluşumuna zemin hazırlamamak için titizlikle hizmet vermekteyiz. Vestel, Siemens, Bosch, Arçelik ve diğer tüm marka çeşitleri sebil temizliği hizmeti vermekte olan Tekdez Sağlık Bakanlığı onaylı Türkiye geneli bir kuruluştur. Güvenle ve özenle sağlıklı su kullanımı için lütfen iletişime geçiniz.

Su deposu temizliği ve dezenfeksiyon hizmetleri için bize ulaşın: (0212) 554 0 555

su deposu