Su deposu temizliği ve izolasyonu ücretsiz ekspertiz hizmetimiz için bizi arayın:  0212 554 0 555

Soğutma Kulesi Temizliği


 

SOĞUTMA KULESİ TEMİZLİĞİ
Lejyoner hastalığı,bakterinin sebep olduğu bir zatürredir. Bu bakteri, klimaların filtre sistemlerinde, uygun nem ve ısıda çoğalıp buralardan ortam havasına dağılmaktadır. Bakteri klima sistemlerinin yanı sıra otel, hastane vb büyük yapıların su sistemlerinde de (soğutma kuleleri, su depoları, su dağıtım kanalları) bulunabilmektedir. legionella pneumophila bakterisi havaya dağıldığında solunum yolu ile kişilerin vücuduna girmesi ile hastalık (zatürre) oluşmaktadır.
TEKDEZ bu tehlikeli hastalığı önlemek için klima tesisatlarında sağladığı dezenfeksiyon sistemi ile çökelti,kir, birikinti veya organik madde oluşumunu engelleyen kimyasallar ile çözüm sunmaktadır.
Soğutma sistemlerine yapılacak periyodik bakım ile; daha az enerji tüketimi ve daha temiz hava kalitesi oluşturularak sağlıklı bir ortam sağlanmaktadır.

MUTLAKA 6 ayda bir soğutma kulesi teknesinin temizlik ve dezenfeksiyonunu yaptırmanız gerektiğini unutmayın.

 


teklif iste
Siyavuşpaşa mahallesi, Ihlamur Sokak, No:22 , Dükkan:2 Bahçelievler İstanbul
info@tekdez.com
0212 554 0 555

Tekdez Hizmetlerinin Kalite Yönetim Sisteminin ISO 9001:2008 standardına uygun olduğu belgelendirilmiştir.

Su Deposu Temizliği İller  |  Su Deposu Temizliği İlçeler  |  Su Sebil Temizliği İlçeler  |  Havuz Temizliği ve Havuz Denge Tankı Temizliği İller  |  Havuz Temizliği ve Havuz Denge Tankı Temizliği İlçeler  |  Makaleler
Her hakkı saklıdır © 2017 Tekdez Dezenfekte İzolasyon Arıtma Tem. San. ve Tic. Ltd. Şti.  |  Makro Web Tasarım