Su Deposu Temizleme Fiyatları

Su depoları, kullanımını her alanda sağladığımız suyun bulunduğu alanlardır. Su, depolar da muhafaza edilir ve kullanımı sağlanır. Su depoları; beton, plastik ve metal depolar olarak çeşitlere ayrılmaktadır. Ve her deponun kendine özgü niteliği ve tonajları mevcuttur. Su deposu temizleme fiyatları, bu nitelik ve tonajlara göre verdiğiniz bilgiler doğrultusunda firma tarafından tarafınıza detaylı bir şekilde aktarılmalıdır. Depo niteliklerini; şebeke suyu, yangın suyu, yağmur suyu ve kuyu olarak belirtebiliriz. Şebeke suyu ve yangın suyu standart depo niteliğinde geçmekteyken, yağmur suyu ve kuyu suyu daha zor arındırılabilen depolar olarak nitelendirilmektedir. Yağmurun beraberinde taşıdığı yabancı maddeler nedeniyle, yağmur suyu depoları daha çok zaman alan ve temizliği daha zor olan depolardır. Nitekim kuyu duyu deposu da aynı şekilde daha çok zaman alan ve zor olan depo niteliğidir. Su deposu temizleme fiyatları, depoların alacağı zaman ve zorluğuna göre ayrıca su deposunun tonajına göre de belirlenmektedir. Her deponun kendine özgü tonajı mevcuttur ve detaylı bilgi alınılabilmesi için mutlaka depo tonajının bilinmesi gerekmektedir. Su barajdan temizlenmiş olarak çıkmış olsa da depoya ulaşana dek çamur, balçık ve yabancı maddeleri de beraberinde getirecek ve depoya kirli bir şekilde ulaşmış olacaktır. Çamur, balçık ve yabancı madde karışımı ile gelen su depolar da bakteri oluşumuna zemin hazırlamış olacaktır. Koliform, e-coli, enterekok olarak nitelendirebileceğimiz bu bakteriler yüksek ateş, ishal gibi ciddi boyutta rahatsızlıklara sebebiyet vermektedir.

Su deposu temizliği, her şeyden önce insan sağlığı için büyük bir önem teşkil etmektedir ve fiyatından daha önemli olan ve dikkatli edilmesi gereken konu mutlaka depo temizliği yaptırılacak olan firmanın gerekli niteliklere sahip olup olmadığının sorgulanmasıdır. Aksi takdir de sağlıklı su kullanımı sağlanamayacağı gibi, yanlış uygulamalar neticesinde deponun işlevini tamamen yitirmesine neden olacak sonuçlar ortaya çıkmaktadır. Sağlık Bakanlığı onaylı izin belgesi, tüm yetki ve kalite belgeleri eksiksiz, personel yetki belgeleri eksiksiz, profesyonel ekip çalışması sunan bir firma tercih edilmeli ve mutlaka depo temizliğinden sonra, deponun öncesi ve sonrası resimlerini tarafınıza aktarılabilecek nitelikte kendinden emin ve işinin ehli bir ekip çalışması tercih edilmelidir. Tekdez Sağlık Bakanlığı onaylı Türkiye geneli hizmet veren bir kuruluştur. Su deposu temizliği öncesi detaylı bilgi verecek ve siz değerli müşterilerimizin de verdiği bilgiler doğrultusunda depo temizliği planlaması gerçekleştirecek olan firmamız, tüm yetki ve kalite belgeleri eksiksiz, personel yetki belgeleri eksiksiz, kurumsal ve profesyonel bir ekip çalışmasıyla hizmet vermektedir. Su deposu temizliği planlaması sonrası, randevu gününde deponun ekiplerimize boş ya da boşa yakın teslim edilmesi yeterli olacaktır. Dibinde kalacak olan su önemli değildir. Ekiplerimiz tarafından kalan suyun tahliyesi yapılacak, su deposu balçık, çamur ve yabancı maddelerden arındırılacak ve Sağlık bakanlığı onaylı dezenfektanlar ile temizliği sağlanan su deposu, sağlıklı kullanıma teslim edilecektir. Su deposu, temizlik öncesi ve sonrası resimleri Tekdez olarak mutlaka tarafınıza aktarılacaktır.

Depolar zamanla aşınma, delinme, paslanma ve yosunlanma gibi sorunları da beraberinde getirecek ve bu sefer deponun temizliği daha maliyetli ve daha zaman alıcı olarak yapılabilecektir. Hem bütçe açısından hem de deponun işlevini bir süre de olsa yitirmemesi açısından su deposu temizliği düzenli olarak yaptırılmalıdır. Su deposu temizliğinin bir kez yaptırılması da hiç yaptırılmaması kadar tehlikelidir. Su depoları bakteriler için çok çabuk üreyebilme alanlarıdır ve su deposu temizliği düzenli yaptırılmadığı takdir de bakteri yuvası haline gelebilecektir. Tekdez depo temizliğinizin düzenli takibini yapacak su deposunun işlevini düzenli olarak yerine getirebilmesi ve sağlıklı su kullanımı için gerekli hizmeti sunacaktır. Su deposu temizleme fiyatları ve su deposu temizliği hakkında detaylı bilgi ve talepleriniz için lütfen iletişime geçiniz.

Su deposu temizliği ve dezenfeksiyon hizmetleri için bize ulaşın: (0212) 554 0 555

su deposu