Goldmaster Su Sebili Temizliği

Su sebilleri temizliği en geç 3 ayda bir yaptırılması gereken suyun kullanımını kolaylaştıran makinelerdir. Birçok marka ve çeşidi bulunan su sebilleri hemen her yerde kurulumu sağlanan ve kullanımı yaygın aletlerdir. Küçük ev tipi ve büyük sanayi tipi çeşitleri bulunan su sebillerinin Arçelik, Siemens, Goldmaster, Waterstation, Beko, Bosch, Telefox gibi markaları da mevcuttur. Markası ve çeşidi ne olursa olsun düzenli olarak temizliği yapılması gereken sebiller sağlıklı su kullanımı sağlanmaması halinde ciddi derecede rahatsızlıklara sebebiyet verecektir. Goldmaster su sebili temizliği de diğer tüm sebiller gibi düzenli olarak yaptırılması ve takip edilmesi gereken bir işlemdir.

Kullanımı yaygın olan su sebillerinin kurulumunun yapıldığı yerlerde, sebilde oluşabilecek problemleri engellemek için önemlidir. Çok sıcak olmasına neden olacak elektrikli ev aletlerinin yanına ve güneşe maruz kalacak alanlara su sebili kurulmamalıdır. Sıcaklık sebilde yosunlanmayı hızlandıracak bir reaksiyona sebep olacaktır. Kullanım alanı sıcak ve güneşe maruz kalmayacak alanlara yapılan sebiller temiz kalacaktır düşüncesi de kesinlikte yanlıştır. Açık alanlara kurulan sebiller havadaki tozun su içerisine girmesi ile suyun kirlenmesine neden olacağı gibi kapalı alanlara kurulan sebiller nem ile birleşen havadaki tozun su içerisine girerek su kirliliğine sebep olmaktadır. Su sebillerinin sadece kurulum alanına dikkat etmek temiz su ve sağlıklı kullanım için yeterli olmayacaktır. Temizliği yapılmayan sebiller de koku ve tat farklılıkları beraberinde yosunlanma sorununu da getirecektir. Bakteri oluşumuna elverişli alan haline gelen sebil koliform olarak nitelendirdiğimiz bakteri yuvası haline gelecek ve kusma, ishal, yüksek ateş gibi ciddi boyutta rahatsızlıklara sebebiyet verecektir. Goldmaster su sebili temizliği ve düzenli takip ile bu tür problemlere maruz kalmamak için kurumumuzla iletişime geçebilir ve uzman kadromuzdan destek alabilirsiniz.

Sağlığı tehlikeye atacak olan bu problemlere maruz kalındığı takdir de uygulanacak metot ve yöntemlerin bakterinin yok edilmesi için etkili yöntemler olması gerekmektedir. Etkili yöntemler için çalışılacak olan firmanın Sağlık Bakanlığı onaylı izin belgesi, İSO kalite yönetim sistemi belgesi, iş sağlığı ve güvenliği sertifikası,yetki kalite belgelerinin eksiksiz olmasına dikkat edilmeli ve mutlaka sorgulanmalıdır. Bu belgeler firmanın güvenilir, uygun şartlar altında gerekli yöntem ve tekniklerle hizmet vereceğinin kanıtı niteliğindedir. Su sebili temizliği yerinde verilmesi gereken bir hizmettir. Mutlaka kontrol sonrası iş tamamlanmalı ve sağlıklı kullanıma sunulmuş olmalıdır.

Temizlikte kullanılacak olan madde ozon gazıdır. Ozon dışında hiçbir dezenfektan bakterileri yok etmek için etkili olmayacaktır. Aksi takdir de kullanılan değişik yöntemler sebilin kullanılamaz hale gelmesine neden olacaktır. Goldmaster su sebili temizliği, firmamız tarafından eğitimli uzman kadrosuyla uygulanacak doğru metot ve yöntemlerle sağlıklı kullanıma teslim edilecek şekilde özenle ve titizlikle yapılmaktadır. Sağlık ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışan Tekdez, hem personel uygunluğu hem de uygulanacak işlemin doğru olması için profesyonel anlamda gerekli tüm yetki ve kalite belgelerine sahiptir. İSO kalite yönetim sistemi belgesi Tekdez tarafından uygulanacak yöntem ve metotların doğruluğunu kanıtlayıcı niteliktedir. Sağlık Bakanlığı onaylı Türkiye geneli bir kuruluş olan Tekdez, su sebili temizliğinde markası ve çeşidi ne olursa olsun yaşadığınız problemlere çözüm sunacak ve tekrar aynı problemlere maruz kalmanıza sebebiyet vermemek için düzenli olarak su sebili temizliği takibinizi yaparak doğru hizmetin adresi olmaya devam edecektir. Sağlıklı su kullanımı için profesyonel ekibimizle iletişime geçebilir ve destek alabilirsiniz. Talep ettiğiniz hizmet öncesi randevu oluşturmanızı rica ederiz. Su sebili temizliği hakkında detaylı bilgi ve talepleriniz için lütfen iletişime geçiniz.

Su deposu temizliği ve dezenfeksiyon hizmetleri için bize ulaşın: (0212) 554 0 555

su deposu