Su deposu temizliği ve izolasyonu ücretsiz ekspertiz hizmetimiz için bizi arayın:  0212 554 0 555

Bahçelievler su sebili temizleme


Tekdez, Bahçelievler ilçesinde;
Bahçelievler, Fevziçakmak, Siyavuşpaşa, Yenibosna merkez mahallesi, Cumhuriyet, Hürriyet, Soğanlı, Zafer, Çobançeşme, Kocasinan, Şirinevler mahallelerinde ve Ahmet Taner Kışlalı caddesi, Sıra evler sokak, Efe sokak, Siyavuşpaşa köprüyolu, D-100 Kuzey yan yolu, Millet, 8 sokak, Göl, Kirazlı sokak, Radyum, Dumlupınar caddesi, Şehitler parkı, Gençlik parkı, Vadi çıkması, Karadeniz parkı, Kocasinan kız teknik ve meslek lisesi, Bağlar, Gamze sokak, İstanbul kültür akademi, Mimar Sinan caddesi, Sakıp sabancı caddesi, Derya, Serhat, 1-3-4 sokak, Nur sokak, UEFA meydanı, Sevda, Düzgün sokak, Plevne, Vişne sokak, Çitlenbik sokak, Kavaklı sokak, Ihlamur sokak, Emek caddesi, Çamlık caddesi bölge merkezlerinde su sebili temizliği hizmetleri vermektedir.
Tekdez su sebil temizliği ve ozonlama hizmetini; konusunda uzman, gerekli yetki kalite ve sağlık belgeleri tam personellerince yapmaktadır.
Sağlıklı su tüketimi için, her üç ayda bir ve devamında düzenli olarak su sebil temizliği ozonlama hizmetinin yapılması gerekmektedir.
Sudaki oluşmuş tat, renk ve koku farklılıkları, o su sebilinin temizlenip ozonlama yapılmamasından ötürü bakteri yatağı olmasına en iyi örnektir.
Bu bakteriler genellikle bağırsak sistemini tutup, ciddi alerjik reaksiyonlara sebep olabilir.
Sağlığımız, ihmal edilemeyecek kadar önemli bir konudur.
Bahçelievler su sebili temizliği ve ozonlama talepleriniz için lütfen iletişime geçiniz.


teklif iste


 

 

 


teklif iste
Siyavuşpaşa mahallesi, Ihlamur Sokak, No:22 , Dükkan:2 Bahçelievler İstanbul
info@tekdez.com
0212 554 0 555

Tekdez Hizmetlerinin Kalite Yönetim Sisteminin ISO 9001:2008 standardına uygun olduğu belgelendirilmiştir.

Su Deposu Temizliği İller  |  Su Deposu Temizliği İlçeler  |  Su Sebil Temizliği İlçeler  |  Havuz Temizliği ve Havuz Denge Tankı Temizliği İller  |  Havuz Temizliği ve Havuz Denge Tankı Temizliği İlçeler  |  Makaleler
Her hakkı saklıdır © 2017 Tekdez Dezenfekte İzolasyon Arıtma Tem. San. ve Tic. Ltd. Şti.  |  Makro Web Tasarım